X Przyjęcia i catering Dania na wynos i koryta Menu restauracji Garmażerka świąteczna i wigilie firmowe Koryta i garmażerka Menu na stypy Oferta dnia Promocje

Restauracja Pod Czaplą

Gotujemy z pasją!

Wernisaż wystawy fotografii autorstwa Krystiana Owczarczaka

W dniu 9.07.2012r. w naszej restauracji o godz. 19:00 odbył się wernisaż wystawy fotografii autorstwa Krystiana Owczarczaka pt. "Życie to piękny sen...". Kuratorem wystawy jest Pani Ewa Blaut.

Pan Krystian urodził się w Bytomiu gdzie ukończył IV LO im. Bolesława Chrobrego. Obecnie mieszka w Warszawie prowadząc swoją praktykę stomatologiczną. Fotografuje od 30 lat z pasją utrwalając piękno otaczającego nas świata. Ulubione tematy to pejzaże i portrety. Miejsca fotograficznych sesji to góry i Puszcza Białowieska. W jego pejzażach jest przestrzeń i harmonia. Gdy się na nie patrzy sprawiają, że chce się głębiej zaczerpnąć powietrza w piersi.

Wystawa potrwa do 1.08.2012r.


Kliknij aby powiększyć!Kliknij aby powiększyć!Kliknij aby powiększyć!Kliknij aby powiększyć!Kliknij aby powiększyć!Kliknij aby powiększyć!Kliknij aby powiększyć!Kliknij aby powiększyć!Kliknij aby powiększyć!Kliknij aby powiększyć!


‹ powrót do listy aktualności