X Przyjęcia i catering Dania na wynos i koryta Menu restauracji Wielkanoc 2021 Koryta i garmażerka Menu na stypy Oferta dnia Promocje

Restauracja Pod Czaplą

Gotujemy z pasją!

Przyjęcia okolicznościowe

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty przyjęć okolicznościowych w naszej restauracji. Każdą propozycję przygotowujemy indywidualnie, dostosowując ją do oczekiwań Gości. Służymy radą przy ustalaniu menu, wyborze odpowiednich win i alkoholi oraz całej oprawy uroczystości.

Z jednakową starannością podchodzimy do uroczystej kolacji dla dwojga, jak i wystawnego bankietu dla kilkudziesięciu osób. Organizujemy dla Państwa przyjęcia weselne, komunijne, jubileusze, spotkania biznesowe. Jesteśmy dumni z tego, że pary, którym przygotowywaliśmy przyjęcie weselne, u nas świętują chrzest dzieci, później komunie, kolejne uroczystości. To dla nas ogromne wyróżnienie, że możemy być razem z Państwem w tych szczególnych momentach Waszego życia.

Poniżej przedstawiamy Państwu przykładowe menu na różne uroczystości.

Urodziny, Rocznice, Chrzciny – obiad z deserem i zimną płytą

Propozycje na stypy – obiad z deserem

Propozycje zestawów obiadowych – obiad z deserem

Propozycje zimnych płyt

Komunie - Mamy jeszcze wolne terminy na:

  • 02.05.2021

  • 23.05.2021

  • 30.05.2021

Na wyżej wymienione daty proponujemy atrakcyjny rabat! 696 058 220

Catering - w domu, firmie i plenerze

Od wielu lat restauracja Pod Czaplą prowadzi również działalność cateringową. Organizujemy imprezy w wyznaczonych przez Państwa miejscach – firmach, domach prywatnych, ogrodach, w Operze Śląskiej, teatrach. U nas mogą Państwo zamówić zarówno kanapki, kolację dla przyjaciół, jak i bankiet dla kilkuset osób czy firmową wigilię. Mamy bogate doświadczenie w organizacji imprez tego rodzaju oraz dobrze wyposażone zaplecze cateringowe i przeszkolony personel.

Możemy zaproponować Państwu kompleksową obsługę imprez, wraz z oprawą artystyczną.