Gale, Bankiety i Przyjęcia firmowe

 

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Od 25 lat z pasją  i zapałem zajmujemy się organizacją i obsługą imprez. Doświadczenie pozwala nam skutecznie planować i przewidywać. 

W ciągu lat mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w ważnych i doniosłych wydarzeniach dla wielu firm organizując gale i jubileusze dla 100-400 osób w Operze Śląskiej, Teatrze Korez, Teatrze Śląskim im Stanisława Wyspiańskiego, Filharmonii Śląskiej, Teatrze Rozbark, Muzeum Śląskim w Katowicach, Muzeum Powstań Śląskich w Świętochłowicach, Browarze Obywatelskim w Tychach, Śląskim Urzędzie Marszałkowskim w Katowicach oraz wielu Domach Kultury.

Przygotowywaliśmy również cateringi na otwarcia nowych obiektów (m.in. Agora Bytom), Barbórki (m.in. dla Wyższego Urzędu Górniczego w Katowicach), a także na liczne konferencje i szkolenia

Mamy również przyjemność od wielu lat organizować catering z grillem na 1500 osób na terenie Młodzieżowego Domu Kultury w Siemianowicach Śląskich gdzie jedna z firm organizuje event dla swoich pracowników i ich rodzin.

Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie dlatego nie proponujemy gotowych menu! Zadzwoń do nas lub napisz i porozmawiajmy o Państwa planach! Jesteśmy prężnie rozwijającą się, konkurencyjną restauracją, nie boimy się wyzwań i nie lubimy ograniczeń – z nami mogą Państwo wszystko!

Zadzwoń i zostań naszym