Przyjęcia okolicznościowe

Dysponujemy sześcioma salami o różnej wielkości i wystroju. Trzy z nich znajdują się na parterze – Sala Ogólna, Sala Bankietowa oraz Sala Klubowa. Na piętrze restauracji znajdują się 3 kolejne sale bankietowe o całkowitej powierzchni około 170 m2. Piętro stanowi niezależną część restauracji, dlatego znajdują się na nim również osobne toalety, bar oraz kuchnia.

Sala Ogólna

To główna sala restauracji, która jest w stanie ugościć 80 osób. To wyjątkowo przytulne wnętrze sprzyja odpoczynkowi i delektowaniu się chwilą ciszy i spokoju. W Sali Ogólnej cyklicznie odbywają się wystawy lokalnych artystów, m.in. Jacka Kozaka, Witolda Stypy, a także uczestników Akademii Weekendowej przy katowickiej ASP i Art Blaut Academy.

Sala w Restauracji Pod Czaplą

Sala Bankietowa

To miejsce, które idealnie nadaje się na kameralne spotkania w gronie rodziny, współpracowników czy partnerów biznesowych. Przeznaczona jest dla maksymalnie 18 gości.

Sala w Restauracji Pod Czaplą

Sala Klubowa

To sala idealna na rodzinne spotkania, w gronie mniejszym niż 15 osób. Sala posiada swój kącik dziecięcy, w którym najmłodsi uczestnicy spotkania mogą bawić się do woli!

Sala w Restauracji Pod Czaplą

Sala Projekcyjna

To sporych rozmiarów sala, która pomieści do 50 osób. Wyposażona jest w sprzęt multimedialny i profesjonalne nagłośnienie  - dzięki temu świetnie nada się do prowadzenia konferencji, prezentacji lub szkoleń, ale również można w niej zorganizować wesele czy inne większe przyjęcie. Salę można podzielić na dwie mniejsze – Salę Wykuszową (na 20 osób) oraz Salę z Projektorem (na 30 osób).

Sala w Restauracji Pod Czaplą

Sala balkonowa

Dysponujemy także salą posiadającą – jak sama nazwa wskazuje – balkon, z widokiem na ogród. Sala balkonowa przyozdobiona jest obrazami znanego bytomskiego malarza. Nadaje się na przyjęcia dla maksymalnie 25 osób.

Widok na balkon

Nasze sale