Nasze menu

W naszym menu znajdzie się coś dla nawet najbardziej wymagających smakoszy! Serwujemy m.in. sałatki, różne rodzaje mięs, makarony, ryby, pizze oraz zupy. W ofercie posiadamy także dania dla małych niejadków oraz zestawy wieloporcjowe. Nasi kucharze przygotowują autorskie przepisy, których nie znajdziecie nigdzie indziej!

Oferta dnia

Nasze menu z oferty dnia to prawdziwa uczta dla zmysłów, pełna kreatywnych kompozycji i wyrafinowanych smaków. Sprawdź nasze aktualne propozycje, aby odkryć nowe, niebanalne kombinacje, które zaskoczą nawet najbardziej wymagających smakoszy. Daj się ponieść kulinarnej podróży przez nasze wyjątkowe dania, które każdego dnia czekają na Ciebie w naszej restauracji.

Talerz z daniem

Na wynos

Jeżeli chcesz delektować się naszymi daniami w domowym zaciszu, żaden problem! Jeżeli wartość Twojego zamówienia wyniesie co najmniej 80 złotych, dostarczymy Ci je pod same drzwi. Obsługujemy zamówienia na wynos m.in. z Rudy Śląskiej, Piekar, Siemianowic Śląskich, Chorzowa, Świerklańca czy Katowic. Koszt dostawy uzależniony jest od miasta, do którego mają trafić dania.

Ceny transportu znajdują się na dole strony
Do każdego dania doliczamy cenę 3,00 zł za opakowanie
Danie na wynos

Koryta

Organizujesz przyjęcie dla większej liczby osób? Zamów jedno z naszych czaplowskich koryt! Koryto możemy dostarczyć na naczyniach jednorazowego użytku (doliczając koszt opakowań) lub na porcelanie, po pobraniu kaucji w gotówce w wysokości 400 zł na każde koryto. Przygotowujemy koryta z różnymi rodzajami mięs i dodatków dla 6, 11 lub 12 osób.

Czapłowskie Koryto na wynos

Nasze dania