Sale Restauracji

PARTER RESTAURACJI

Sala ogólna

W restauracji do Państwa dyspozycji są 3 sale na parterze. Pierwsza z nich – Sala ogólna pozwalająca przyjąć 80 osób. Jest to pomieszczenie klimatyzowane dlatego zapraszamy również w upalne dni. Sala ta posiada przyjazne ciepłe wnętrze „z duszą”, gdzie każdy mebel i detal ma swoją historię, pozwoli Państwu odpocząć i na chwilę zatrzymać czas. Sala ta jest regularnie wykorzystywana jako galeria na cykliczne wystawy. Mieliśmy przyjemność razem z Państwem oglądać w Czapli między innymi prace Pana Jacka Kozaka czy znakomitego Pana Witolda Stypy. Dzięki współpracy z Panią Ewą Blaut odbywają się u nas także wystawy uczestników Akademii Weekendowej przy katowickiej ASP oraz Art Blaut Academy.

Sala Bankietowa

Druga sala –Sala Bankietowa  – pozwala ugościć 18 osób, idealna na kameralne, rodzinne przyjęcia i biznesowe lunche. Ciekawe, niebanalne wnętrze – mogą Państwo zobaczyć w niej piękne lampy stworzone z instrumentów muzycznych.

Sprawdź menu na przyjęcia!

Sala Klubowa

Trzecia sala – Sala Klubowa – Podobnie jak sala bankietowa jest często wykorzystywana na przyjęcia w niewielkim gronie (do 15 osób). Ulubiona sala rodzin z małymi dziećmi – dziecięce wózki i zabawki nie przeszkadzają zgromadzonym przy stole.

Sprawdź menu na przyjęcia!

PIĘTRO RESTAURACJI

Na piętrze restauracji znajdują się sale bankietowe o łącznej powierzchni około 170 m2. Do sal prowadzą wygodne, szerokie schody, sale są klimatyzowane i wyposażone w profesjonalne nagłośnienie, a większa (Sala Projekcyjna) w sprzęt multimedialny.  Piętro Restauracji stanowi odrębną, niezależną całość – z myślą o Państwa wygodzie usytuowaliśmy tu zarówno bar, toalety jak i kuchnię, w której przygotowujemy wybrane przez Państwa menu.

Sala Projekcyjna

Sala Projekcyjna wyposażona w sprzęt multimedialny i profesjonalne nagłośnienie, pozwala na prowadzenie szkoleń, prezentacji i konferencji. Sala ta może pomieścić do 50 osób, będzie więc również odpowiednia na wesela, większe przyjęcia rodzinne i jubileusze. Duże skrzydłowe drzwi pozwalają na jej podzielenie na dwie mniejsze – Salę Wykuszową mieszczącą 20 osób oraz Salę z Projektorem mieszczącą 30 osób.

Sprawdź menu na przyjęcia!

Sala Wykuszowa

Sprawdź menu na przyjęcia!

Sala z Projektorem

Sprawdź menu na przyjęcia!

Sala Balkonowa

Sala Balkonowa (na około 25 osób), z klimatycznym wystrojem i pięknymi obrazami znanego bytomskiego malarza jest przeznaczona na kameralne przyjęcia. Sala posiada balkon z widokiem na nasz pełen zieleni ogród.

Sprawdź menu na przyjęcia!

OGRÓDEK LETNI

W sezonie letnim serdecznie Państwa zapraszamy do naszego ogródka – prawdziwej oazy pełnej zieleni w samym centrum miasta! Znajdują się tu zarówno stoliki jak i drewniane ławy mogące pomieścić większą ilość osób. W ogródku są parasole chroniące przed słońcem, a zamontowane kurtyny wodne tworzą delikatną mgiełkę dającą ochłodę w prawdziwie upalne dni! Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy kącik dziecięcy z zabawkami, domkiem, bujakami i tablicą!