Urodziny

Urodziny a zwłaszcza jubileusze to wyjątkowa okazja do świętowania dla całej rodziny. Proponujemy Państwu zorganizowanie uroczystości w Czapli! Przygotowaliśmy dla Państwa trzy rodzaje menu do wyboru poniżej. Oczywiście jesteśmy otwarci również na stworzenie indywidualnie dopasowanego do Państwa potrzeb menu! Serdecznie zapraszamy! 
 
Opinie naszych Gości
 
".... Nie jeden raz byłem tu z rodziną na obiedzie. Co można polecić ? Wszystko ! Brawo dla kuchni 👏 W zeszłym roku w październiku organizowałem tu moje 50 -te urodziny. Wszyscy zaproszeni goście byli pod wrażeniem jakości i estetyki podawanych potraw. Niektórzy do dzisiaj są klientami restauracji 😁 Przemiła obsługa. Dogodny dojazd. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Zamknięte sale na organizację przyjęć okolicznościowych. Perełka wśród restauracji...."
Pan Robert
"Wczoraj, w Państwa restauracji, świętowałam z przyjaciółmi swoje 40 urodziny. Wrażenia: przepyszne jedzenie, obsługa na medal, wszystko na najwyższym poziomie. Zarówno ja jak i moi goście jesteśmy zadowoleni. Polecam i pozdrawiam."
Pani Beata
"Świetna restauracja. W restauracji bywamy często - zawsze organizujemy w niej większe spotkania rodzinne (polecam klimatyczną salę na parterze). W lecie z kolei uwielbiamy zjeść dobry obiad w ogródku (placyk pośród kamienic). Polecam przede wszystkim steki oraz czeskie piwo. Wyśmienite desery!"
Pan Marcin