Nasi Klienci

 

Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Od lat z pasją i zapałem zajmujemy się obsługą imprez.  Doświadczenie pozwala nam skutecznie planować i przewidywać. Nie ma znaczenia, czy organizujemy wigilię firmową, czy uroczystą galę na kilkaset osób. Do wszystkich przedsięwzięć podchodzimy z profesjonalizmem i dbałością o jakość. Do grona naszych Klientów należą już między innymi:

 

Zadzwoń i zostań naszym Klientem!

"Z powierzonych zadań firma wywiązała się rzetelnie i terminowo, wykazując profesjonalizm i dobrą organizację. Wyśmienita kuchnia, dobrze wyszkolony personel i dbałość o spełnienie wymagań klienta, zapewniły powodzenie przedsięwzięć. Kompleksowa obsługa bankietów (w tym dla dużej ilości osób), jest z pewnością dużym atutem tej restauracji. Z całym przekonaniem możemy stwierdzić, iż Restauracja Pod Czaplą jest partnerem godnym zaufania i wartym polecenia."
Systemy Informatyczne BPSC Asystent Zarządu
"Rekomendujemy firmę jako sprawdzonego organizatora usług cateringowych, którego atutem jest doskonała organizacja pracy, elastyczność oraz smaczne i wykwintne potrawy. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz stale powiększającego się grona zadowolonych klientów."
Dyrektor Szpitala Specjalistycznego Nr 2 w Bytomiu
"Pragniemy podziękować za organizacyjne przygotowanie uroczystości z okazji 60-lecia naszej firmy, która odbyła się w Operze Śląskiej w Bytomiu. Kompleksowe przygotowanie imprezy, uświetnione specjalnym programem artystycznym, przygotowanie cateringu i wystroju sal, spotkało się z dużym uznaniem naszej załogi i zaproszonych gości. "
Członek Zarządu Kopex s.a.